MBP 2 - Kobeřická 20

Dne 14.03.2014 v 16:00, v kategorii Běh

Moravský běžecký pohár pokračoval druhým závodem - v Kobeřicích, kam jsme se já (Vojta) a Pavel Hurník vypravili nabírat běžeckou kondici.

Cyklistické (natož plavecké) závody v této části roku (a v našich končinách) zatím nejsou, tak věnujeme naši přípravu běhu. S Pavlem jsme se sešli v Kobeřicích na silniční, mírně zvlněné, dvacítce. Start byl brzy (už v 9:00!) a ačkoli o hodinu dříve ještě mrzlo, teplota na sluníčku hodně rychle stoupala (startovalo se okolo 5st. a dobíhalo ve 13st.)

Na tento již tradiční a prestižní závod se sjelo přes 150 běžců z Moravy i Polska. Vítěz zvládl 20km v čase 1:05:56. My s Pavlem jsme předvedli také slušné výkony, já jsem se vlezl pod 1:26 a Pavlovi o kousek unikla hranice 90 minut. Přesto jsme skončili hluboko v poli poražených, konkurence byla veliká a hlavně velmi kvalitní.

Každopádně jsme si závod užili a těšíme se na další!

Výsledky: kobbeh.sweb.cz/KOBBE…