Nové webové stránky.

Dne 01.01.2012 v 17:31, v kategorii Klub

Rádi bychom Vás uvítali na našich nových webových stránkách a doufáme že Vás zaujmou . Né vše jde vytvořit ze dne na den a týká se to i webových stránek, které byly tvořeny pruběžně během minulého roku a konečně dnešním dnem spatřily světlo světa.

I nadále je zde co dohánět a nápadů či námětů na vylepšení ne vzkutku mnoho, nicméně podstatou webových stránek je informovat zaujatého čtenáře a i nadále si udržet jeho přízen což se nám v minulém roce až tak nepovedlo, informace přicházeli velice náhodně a vyskytly se zde i chvíle uplné odmlky, nebylo o čem psát nebo nebyl zájem psát.To už je na vašem usudku. Rád bych ale poděkoval autorům článků, kteří v minulém i předminulém roce pomáhali s psaním reportáží, které popisovaly okamžiky ze závodního dění a vše okolo něj.

Rád bych jmenovitě poděkoval Tomášovi,Jirkovi, Lence a Ivě Jaklovým, Vojtovi a Lucce Gruchalovým, Ondrovi Růtovi, Petře Chmůrové a své rodině za pomoc, bez kterých by tato webová stránka neměla co nabídnout.


Nyní již k novým webovým stránkám.

  • Na konci www.triatlonklubostr…">hlavní stránky máte možnost najít aktuální počasí, poslední komentáře a aktuality.
  • Nově je zde možnost okomentovat jednotlivé články, formulář můžete najít pod jednotlivými články.
  • V sekci tým budou mít možnost všichni členové editovat svůj profil či případně aktualizovat své úspěchy či fotografie. Nicméně prozatím z důvodu nevyplněných profilů je tato možnost dočasně nedostupná .
  • V termínové listině je možnost zobrazení detailnějších informací . V této sekci bude v budoucnu možno hodnotit závody a dále se nechte se zatím překvapit :)
  • Sekce fotogalerie je momentálně nedostupná jelikož neobsahuje žádné fotografie. Nicméně pokud si chcete prohlédnout starší fotografie, můžete je zhlédnou zde triatlonklubostrava-… target="_Blank">triatlonklubostrava-…
  • V sekci Tri-Wiki máte možnost najít pár zajímavých rad a informací o triatlonu..
  • V nejbližšší době bude spuštěn systém, do kterého bude zapisována učast na závodech a hlavně tréninzích, podle nějž bude určena podpora jednotlivých závodníků.


Doufám, že jsem na nic důležitého nezapoměl, starší verzi webových stránek, obsahující starší výsledkovou listinu a vše ostatní bude přemístěna na doménu www.2008.triatlonklu…">www.2008.triatlonklu…. Případné náměty,připomínky či dotazy bude možno psát v online formuláři.Pokud jste se dostali až zde, tak bych vám rád poděkoval a popřál mnoho štěstí do závodní sezony, která se blíží opravdu rychle.Komentáře k článku
Přidat komentářJméno
Email Pokud si přejete abychom vás mohli zpětně kontaktovat,uvědte prosím vaši emailovou adresu
Zpráva
Dvanáct
(napište číslicí)

Partneři

Partnerské weby

Další články

Oravaman 2016 - velmi intenzivní zážitek

Mezi triatlonisty je slovenský Oravaman pojem a v posledních letech se závod řadí mezi nejkrásnější triatlony v Evropě s pravidelnou účastí závodníků z 30ti a více zemí.

Zoe - naše jednička

Úspěchů za rok 2015 měla Zoe Zdražilová nepočítaně. Kde jen začít?

Úspěchy v roce 2015

Rok 2015 je již dávno za námi a s ním i spousta oddílových úspěchů. Pojďme si je představit.

Jarní soustředění Němčičky 2016 - přihlášky

Přihlášku na jarní soustředění v Němčičkách najdete na prihlasky.triatlonklubostrava.cz.

Triatlon Rýmařov

V sobotu 25.7. se konal už 21. ročník silničního triatlonu v Rýmařově.