Jak Němčičky viděl Ondra

Dne 11.04.2012 v 22:53, v kategorii Klub

Jak zhodnotit soustředění? Asi bych řekl, že jídlo bylo úžasné a švihy na kole? Ty stály za to, jak by řekl Péťa: „kytary jsou papa“.

Počasí nám sice moc nevyšlo, ale i tak všem bylo pořadně teplo a to buď na kole, nebo v sauně. Protože jak určitě víte, trénink na kole je důležitý stejně jako pořádný odpočinek v sauně.

Jak zhodnotit soustředění? Asi bych řekl, že jídlo bylo úžasné a švihy na kole? Ty stály za to, jak by řekl Péťa: „kytary jsou papa“ volně přeloženo „nohy hodně bolí“, a bolely opravdu dost, ale tak to má být. Naši náladu snad nic nezničilo, ani to, že v neděli jsme málem vytáhli lyže a běžky. Když už bylo opravdu špatně a na kolo se nikomu nechtělo, cesta do cukrárny to spravila nebo strávení přiměřeného času v senzačním wellness centru taky zlepšilo náladu.

A co jsme si odtamtud přivezli? Každý alespoň jedno víno, Karlos si přivezl noční můry o policajtech a černých fordech (díky parádní legrácce kamarádů) a pak jsme si přivezli asi to nejdůležitější, a to neskutečnou formu. Na závěr snad mluvím za všechny: „Pozor na nás!“. OndraKomentáře k článku


13.04.2012 v 10:10 - customer.poda.cz
Kytary jsou papa, volne prelozeno: nohy hodne bolí... Smíchy se válím po zemi sur clanek Ondro Smíchy se válím po zemi a fotka tez nema chybu Smích


Přidat komentářJméno
Email Pokud si přejete abychom vás mohli zpětně kontaktovat,uvědte prosím vaši emailovou adresu
Zpráva
Dvanáct
(napište číslicí)

Partneři

Partnerské weby

Další články

Oravaman 2016 - velmi intenzivní zážitek

Mezi triatlonisty je slovenský Oravaman pojem a v posledních letech se závod řadí mezi nejkrásnější triatlony v Evropě s pravidelnou účastí závodníků z 30ti a více zemí.

Zoe - naše jednička

Úspěchů za rok 2015 měla Zoe Zdražilová nepočítaně. Kde jen začít?

Úspěchy v roce 2015

Rok 2015 je již dávno za námi a s ním i spousta oddílových úspěchů. Pojďme si je představit.

Jarní soustředění Němčičky 2016 - přihlášky

Přihlášku na jarní soustředění v Němčičkách najdete na prihlasky.triatlonklubostrava.cz.

Triatlon Rýmařov

V sobotu 25.7. se konal už 21. ročník silničního triatlonu v Rýmařově.