Triatlon klub Ostrava na silnicích Okolo Krnova

Dne 30.05.2012 v 23:28, v kategorii Sprint triatlon

V neděli se jel další závod Slezského poháru amatérských cyklistů v Krnově a TKO na něj vyslalo zatím nejpočetnější výpravu z letošních silničních závodů.

Příjemné skoroletní počasí přilákalo na start okolo 200 cyklistů a jak jsem již zmínil, Triatlon klub Ostrava měl hned šestinásobné zastoupení a to ve třech kategoriích - tři eliťáci (Vojta Gruchala, Ondra Rut a Honza Palider), jeden junior (Tom Jakl), jeden máster kategorie C (Jirka Jakl) a jedna žena juniorka (Alča Paliderová).
Okruh je již řadu let stejný, závodníky čekalo několik náročných stoupání, těžkých sjezdů i rovin, kde zápolili s větrem. Start byl poprvé rozdělen na tři vlny, podle kategorií, což si myslím, většina závodníků ocenila. Trať byla jako vždy dobře zabezpečena, jen možná rozkopané stoupání v Zátoru někteří nečekali. Velmi příjemné bylo povzbuzování od fanoušků podél trati, zejména v Zátoru, kde měli připravený i velký transparent s nápisem "Fandíme cyklistům".
Z našich zajel nejlépe tradičně Tomáš Jakl, který se v juniorech umístil na 9. místě. Na bednu tradičně zajely naše ženy, na silnici však stále jezdí pod jiným oddílem (zatím! ;) ).

Výsledky i fotky naleznete na stránkách SPAC">www.spac-os.cz/aktua…

Komentáře k článku
Přidat komentářJméno
Email Pokud si přejete abychom vás mohli zpětně kontaktovat,uvědte prosím vaši emailovou adresu
Zpráva
Dvanáct
(napište číslicí)

Partneři

Partnerské weby

Další články

Oravaman 2016 - velmi intenzivní zážitek

Mezi triatlonisty je slovenský Oravaman pojem a v posledních letech se závod řadí mezi nejkrásnější triatlony v Evropě s pravidelnou účastí závodníků z 30ti a více zemí.

Zoe - naše jednička

Úspěchů za rok 2015 měla Zoe Zdražilová nepočítaně. Kde jen začít?

Úspěchy v roce 2015

Rok 2015 je již dávno za námi a s ním i spousta oddílových úspěchů. Pojďme si je představit.

Jarní soustředění Němčičky 2016 - přihlášky

Přihlášku na jarní soustředění v Němčičkách najdete na prihlasky.triatlonklubostrava.cz.

Triatlon Rýmařov

V sobotu 25.7. se konal už 21. ročník silničního triatlonu v Rýmařově.