LysaCup 4 - Mazák

Dne 28.11.2012 v 11:00, v kategorii Sprint triatlon

V sobotu ráno v poněkud pozměněné sestavě vyrážíme na další díl LC. Vojta dal přednost pobíhání po tělocvičně (turnaj ve futsale), Pavel má prý bolavou nožičku, a tak si nakládám do auta tři chlapy (Tomáš, Martin, David).

Pořadatelé tentokrát dorazili včas, přesto prezentaci chvilku hledám. Paradoxně proto, že se netvoří fronta, ale Luděk sám přešlapující u auta se dá snadno přehlédnout. Dostátávám lísteček a řeším problém kam s ním.
Mé originální řešení – přilepit si kód izolepou na vlastní náramek - se nakonec ukáže jako hodně blbé.

Odstartovat se podařilo přesně v 10 hodin a 279 běžců se vydává vstříc vrcholu, opět zahalenému do mlžného oparu. Dole je teplota celkem příjemná, s přibývajícími výškovými metry však klesá a nahoře může být tak kolem 0°C, jemně mrholí a viditelnost je asi dva metry. Subjektivně se mi běží celkem dobře, objektivně mě pořád někdo předbíhá, dokonce i lidé, které jindy porážím. Moc to neřeším, a spíše se snažím užívat si čerstvého vzduchu a okolní přírody. Předbíhá mě Martin, který mě s úměvem plácá po rameni, předbíhá mě David, který se nesměje a nechce si povídat. Nakonec potkávám kamaráda, který je i ochotný se mnou prohodit pár vět.

Kousek před vrcholem mě opět dobíhají nějaké dvě holčiny. Zjišťuji, že mám ještě spoustu sil a tak v závěrečném spurtu vítězím. Natahuji ruku ke čtečce, ta ale nechce kód přečíst a tak vytvářím v cíli frontu. Vlaďka to vzdává a diktuje mi nějaké číslo závodníka za mnou, co si mám zapamatovat. Snažím se, ale do dlouhodobé paměti se nedostane. Celkově 218. místo stejně ani nestojí za zapsání do výsledkové listiny. Kdyby za ně nebyly body pro tým, tak bych je asi zapřela. Tomášovi se dnes neběželo moc dobře, takže z toho bylo až 15. místo (45:56). Martin nemá moc rád kopce, přesto si koupil předplatné na 10 závodů LC. Dneska 203. místo za 1:03:37.

No a to je za TKO tentokrát vše. V týmech obsazujeme 26. místo, což je víc, než jsme mohli doufat a v celkovém průběžném pořadí se kupodivu dokonce posouváme o pozici vpřed na 12. místo.

www.lysacup.cz/zavod… target=blank>Výsledky, fotky, videa a články.

Autorka: Lucka Gruchalová

Komentáře k článku
Přidat komentářJméno
Email Pokud si přejete abychom vás mohli zpětně kontaktovat,uvědte prosím vaši emailovou adresu
Zpráva
Dvanáct
(napište číslicí)

Partneři

Partnerské weby

Další články

Oravaman 2016 - velmi intenzivní zážitek

Mezi triatlonisty je slovenský Oravaman pojem a v posledních letech se závod řadí mezi nejkrásnější triatlony v Evropě s pravidelnou účastí závodníků z 30ti a více zemí.

Zoe - naše jednička

Úspěchů za rok 2015 měla Zoe Zdražilová nepočítaně. Kde jen začít?

Úspěchy v roce 2015

Rok 2015 je již dávno za námi a s ním i spousta oddílových úspěchů. Pojďme si je představit.

Jarní soustředění Němčičky 2016 - přihlášky

Přihlášku na jarní soustředění v Němčičkách najdete na prihlasky.triatlonklubostrava.cz.

Triatlon Rýmařov

V sobotu 25.7. se konal už 21. ročník silničního triatlonu v Rýmařově.