A běžecká zima...

Dne 27.12.2013 v 09:47, v kategorii Běh

Konec roku se nese ve znamení nadprůměrných teplot a ty přejí běžeckým závodům.

V listopadu sice odstartoval LysaCup, ale ten není vzhledem k obrovské intenzitě pro zimní přípravu triatlonisty zrovna ideální, takže jsem se zaměřil na běhy. Ty je samozřejmě nutno doplňovat plaváním, čím častěji, tím lépe!

První listopadový víkend patří již tradičně Hornické desítce. Za TKO startovalo hned několik členů: Pavel Hurník, Ondra Rut, Martin Prouza a já. Medaile na tomto prestižním závodě jsme ale přenechali jiným...

Další program přípravy jsem si zpestřil několika orientačními či přespolními běhy, přičemž na menších vesnických závodech jsem atakoval i stupně vítězů. V prosinci pak přišly sváteční běhy - Mikulášský běh v Porubě a následně v Jilešovicích, poté tradiční Štědrodenní běh v Jilešovicích a na Štěpána klasika - běh okolo celé Poruby.

V dalších dnech se chystám na Karvinský aquatlon, pak Silvestrovský běh Hrabovou, Kobeřický zimní běh, běh na Landeku, půlmaraton v Třebovicích a leden zakončíme společně na zimním soustředění v Petříkově!

Jak je (doufám) vidět, tak triatlonista přes zimu nespí jak medvěd (tedy jak který!), ale má spoustu možností, jak se na následující sezónu co nejlépe připravit. Věřím, že se na následujících závodech s mnohými z vás potkám! A jestli ne, tak si v klidu užívejte odpočinku ;)

Přeji všem úspěšný nový rok a hlavně pevné zdraví!
Vojta

Komentáře k článku
Přidat komentářJméno
Email Pokud si přejete abychom vás mohli zpětně kontaktovat,uvědte prosím vaši emailovou adresu
Zpráva
Dvanáct
(napište číslicí)

Partneři

Partnerské weby

Další články

Oravaman 2016 - velmi intenzivní zážitek

Mezi triatlonisty je slovenský Oravaman pojem a v posledních letech se závod řadí mezi nejkrásnější triatlony v Evropě s pravidelnou účastí závodníků z 30ti a více zemí.

Zoe - naše jednička

Úspěchů za rok 2015 měla Zoe Zdražilová nepočítaně. Kde jen začít?

Úspěchy v roce 2015

Rok 2015 je již dávno za námi a s ním i spousta oddílových úspěchů. Pojďme si je představit.

Jarní soustředění Němčičky 2016 - přihlášky

Přihlášku na jarní soustředění v Němčičkách najdete na prihlasky.triatlonklubostrava.cz.

Triatlon Rýmařov

V sobotu 25.7. se konal už 21. ročník silničního triatlonu v Rýmařově.