Zoe - naše jednička

Dne 19.02.2016 v 12:13, v kategorii Klub

Úspěchů za rok 2015 měla Zoe Zdražilová nepočítaně. Kde jen začít?

Zoe hlavně plavala. Z těch hlavních závodů obsadila na Letním MČR 1. Místo na 200M, potom byly Letní olympijské hry dětí a mládeže kde byla opět první na 200M a na 100M byla na třetím místě.

Aquatlony – byla na třech a vždy na bedně ‚druhá, první, třetí, nakonec skončila v Českém poháru na 2. místě.

Triatlony - díky plavání nestihla moc jezdit a trénovat na kole a tak se jí první polovina sezóny v triatlonu nepovedla. Holky ji prostě ujížděly. Ke konci už to bylo lepší. Na MČR v Karlových Varech byla na 4. místě. Celkově v Českém poháru 5.místo.

Aquatlon i triatlon 1. VT.
Duatlon v Žamberku 2. místo.

Zkusila si i XTERRU (závod si hodně užívala) 2. místo, (je uvedena na 1. místě protože první holčina startovala mimo soutěž) v kategori dorostu 16-17let byla v Českém poháru na 3. místě.

Mezinárodní pohár v triatlonu Moravskoslezský kraj 1. místo.

Na kole moc závody nedávala – chyběli ji tréninky, zkusila si jen MTB cross závody na horských kolech v Opavě na Sádráku, no kupodivu byla na 1. místě.

Byla i na pár běžeckých závodech Běh pod Slunečnou – Moravský Beroun 1.místo (ženy) Memoriál Otce Jožky 1.místo, Vánoční běh Opava (dorostenky) 1.místo, a další (už nevím)

No a na konci roku opět plavání a 1.místo na MČR – opět 200M a byla v plavání zařazena na rok 2016 do České reprezentace mladších juniorů a SCM.

Autorkou článku je maminka, trenérka, manažerka, řidička i rozhodčí v jednom - Eva Zdražilová