Grand Prix FORMAN

Dne 05.08.2012 v 21:53, v kategorii Sprint triatlon

V neděli 5.8. na okruhu Janovice – Palačov – Starojická Lhota – Starý Jičín – Janovice (12,2km) uspořádal Moravia Racing Team mistrovský závod SPACu.

Kategorie A a B jeli okruh 8×, C, D, M 6×, ženy a kmeti pak 4×. Na startu nám slušně zapršelo, cesta mokrá, veškerá práce s leštěním kola před závodem šla vniveč.

V 1., 3., 5., a 7. kole byly vypsány prémie, tady zabodoval náš Tom Jakl v 3. kole a může si ťuknout s 1,5l sklenkou vína.

Tomáš byl se dvěma juniorama od 3. kola v úniku, v posledním stoupání mu však seklo a balík ho přejel asi 200m před cílem. Škoda. V mistrovství SPACu ale dojel 3.
Za TKO jsme ještě startovali Vojta Gruchala a já.